Prodej rozsáhlého vesnického stavení s velkým pozemkem Strunkovice nad Volyňkou

Nabízíme k prodeji jedinečné vesnické stavení s velkým pozemkem, ideální pro milovníky klidného venkovského života či investory hledající komerční příležitosti. 

Nachází se v malebné jihočeské vesnici Strunkovice nad Volyňkou, v podhůří Šumavy, což zaručuje nádherné přírodní okolí a historický šarm.

Hlavní výhody nemovitosti

  • Bytová část 5+2: Obytná část domu nabízí velkorysé dispozice s pěti pokoji a dvěma kuchyněmi. V přízemí se nachází obývací pokoj, ložnice, koupelna, spíž a technická místnost. V prvním patře jsou další tři pokoje a koupelna. Obytná část je ve velmi dobrém technickém stavu, připravená k okamžitému užívání. Bytová část prošla částečnou rekonstrukcí: elektrické rozvody, vodní rozvody, nová dřevěná okna, podlahy a vytápění).
  • Hospodářská část: Budova disponuje množstvím hospodářských prostor, které nabízejí široké možnosti pro realizaci vašich plánů. Můžete zde vybudovat apartmány nebo objekt využívat ke komerčním účelům.
  • Velký stavební pozemek: Prostorná zahrada je vedena jako stavební pozemek, což nabízí obrovský potenciál k přístavbě zahradního domku či dalších staveb dle vašich představ.
  • Ideální lokalita: Strunkovice nad Volyňkou se nacházejí v krásném přírodním prostředí s historickým kouzlem. Skvělá dopravní dostupnost zajišťuje pohodlný přístup ke všem důležitým místům.

Detaily nemovitosti

  • Dispozice bytové části: 5+2
  • Přízemí: 2 kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, spíž, technická místnost
  • První patro: 3 pokoje, koupelna
  • Technický stav: Velmi dobrý
  • Hospodářské prostory: Široké možnosti využití pro komerční účely nebo přestavbu na apartmány
  • Pozemek: Prostorná zahrada vedená jako stavební pozemek

Investiční příležitost

Díky své poloze v podhůří Šumavy a potenciálu hospodářských prostor i stavebního pozemku je tato nemovitost ideální investicí. Můžete zde vybudovat apartmány, které budou přitahovat turisty po celý rok, nebo využít prostory pro jiné komerční aktivity.

Jihočeská vesnice Strunkovice nad Volyňkou je perfektní kombinací klidného venkovského života a dobré dopravní dostupnosti. Nabízí krásné přírodní okolí, bohatou historii a přátelskou komunitu.

Cena nemovitosti 8.550.000 Kč

Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti vlastnit rozlehlé vesnické stavení s velkým pozemkem v jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky. Pro více informací a sjednání prohlídky nás kontaktujte ještě dnes!

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.