Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Apartmány v Egyptě

Investovat do turistických apartmánů nebylo nikdy výhodnější. Zvlášť pokud vy sami milujete horké letní počasí po celý rok a doletová vzdálenost je pouze 5 hodin. Ano, tušíte správně. Řeč je o apartmánech v Egyptě. Tuto oblíbenou turistickou destinaci jsme zařadili do naší nabídky, jelikož se zde dají ještě stále pořídit luxusní apartmány v atraktivní lokalitě již od 1 000 000 Kč. Ceny apartmánů se vždy liší podle lokality, vybavenosti, umístění bytu na podlaží a především výhledu (nejžádanější je výhled na moře a bazény v rezortu).

Jsme v úzkém spojení se speciálním týmem lidí (česky hovořících), který veškeré nemovitosti a projekty ve výstavbě pravidelně navštěvuje, aby osobně ověřili postup a způsob dokončování u právě vznikajících rezortů. Veškeré objekty jsou také prověřeny po právní stránce.

Máte-li zájem o zcela nové apartmány, které se například v tuto chvíli ještě dostavují, nabízíme našim klientům pomoc se zařízením a vybavením bytu. Před dokončením provede náš tým zaměření a vypracuje prostorový návrh bytového zařízení. Klient si poté buď vybere nábytek z katalogu, nebo ho necháme vyrobit na míru podle obrázku nebo návrhu klienta. Zajistíme dodávku spotřebičů, výrobu a instalaci kuchyně na míru a dalšího zařízení.

Cenu apartmánu lze splatit buď okamžitou platbou (cash) nebo je možné dohodnout splátkový režim. Pokud vás láká představa odletět kdykoliv v průběhu roku do vašeho apartmánu v Egyptě a zbývající část v roce pronajímat apartmán turistům (ať už sami nebo prostřednictvím našeho týmu), neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme najít apartmán přesně podle Vašich představ a za skvělých podmínek