REALITNÍ MAKLÉŘI

REALITNÍ ČINNOST A SPRÁVA NEMOVITOSTÍ BEZ STAROSTÍ

Jsme Pavla a Martin Mynářovi, manželé, kteří spolu mají čtyři děti a vedou rodinnou realitní kancelář. Společné pracovní nasazení jsme poznali již v rádiu, kde jsme oba pracovali a kde nás osud dal dohromady.

Po kariéře v rádiu, kde Pavla pracovala jako ředitelka a Martin v pozici obchodního ředitele jsme se začali naplno věnovat krátkodobému pronajímání rekreačních objektů. Nedlouho na to jsme přidali do našeho portfolia i správu nemovitostí a to už byl jen krůček k založení naší rodinné realitní kanceláře MYNARO.

Jsme specialisté na nemovitosti.

Zabýváme se prodejem, pronájmem i správou nemovitostí. Třešinkou na dortu našich služeb je garantovaný nájem, díky kterému pomáháme lidem pronajímat jejich nemovitosti bez starostí.

Je totiž osvobozující, když vám pravidelně přijde každý měsíc na váš účet platba za nájem a vy jste přitom zcela odtrženi od starostí se samotným pronájmem a se vším, co s tím souvisí.

Naším cílem je být víc než jen "klasická realitka".

MYNARO se mi stará o bytový dům. Službu dopuručuju těm, kteří nemají čas řešit starosti okolo nájemníků.

Milan Andrle

České Budějovice

Pronajali naši řadovku a vše funguje skvěle. Obsadili ji celkem rychle velmi slušnou rodinou. Maximálně doporučuji.

Roman Jícha

České Budějovice

Společnosti MYNARO Reality jsem pronajala 2 byty a mohu službu 100% doporučit. Platí včas a o vše se starají, jak mají.

Alena Bočková

Benešov

Proč spolupracovat právě s MYNARO ?


Více jak 10 let zkušeností na realitním trhu

Přes MYNARO REALITY Vám přineseme zkušenosti z oblasti realit, které jsme nasbírali za více než 10 let naší praxe. Začínali jsme krátkodobým pronájmem rekreačních nemovitostí a postupně jsme nabírali zkušenosti s pronájmem dlouhodobým a prodejem nemovitostí. Slovo dalo slovo a vznikla rodinná realitní kancelář MYNARO.

S kým spolupracujeme

Nabízíme naprosto komplexní služby s důrazem na individuální péči. Spolupracujeme s majiteli domů, developery, externími realitními makléři, lety prověřenou advokátkou, společenstvími vlastníků, bytovými družstvy a hlavně s jednotlivými vlastníky nemovitostí. Naší prioritou jsou potřeby a sny našich klientů. Našim závazkem je vylepšovat kvalitu realitních služeb, oblast správy nemovitostí a přinášet do Česka moderní přístup inspirovaný západními zeměmi. 

Individuální péče

Ke každému přistupujeme zcela individuálně a velmi citlivě vnímáme rozlišnost jednotlivých nemovitostí. Jedno je však pro jakoukoliv naší spolupráci společné: O vaše přání se vždy postaráme tak, aby byla splněna do posledního detailu. Jinými slovy starost o nemovitost, vše okolo nákupu, prodeje, či pronájmu a veškerá správa je ponechána na nás.

Naše zásada

Je pro nás nesmírně důležité, aby se naši klienti cítili dobře a aby v nás chovali důvěru. Z tohoto důvodu si zakládáme na otevřené komunikaci, férovém jednání a profesionálním přístupu. 

MYNARO je společnost, která se zaměřuje na prodej 

a správu nemovitostí a zejména na garantovaný nájem.

Zkušenosti z oblasti realit jsme nasbírali za více než 10 let naší praxe. Začínali jsme krátkodobým pronájmem rekreačních nemovitostí a postupně jsme nabírali zkušenosti s pronájmem dlouhodobým a prodejem nemovitostí. Slovo dalo slovo a vznikla rodinná realitní kancelář MYNARO.

Nejsme však pouze teoretici. Sami nemovitosti nakupujeme a některé následně prodáváme, jiné pronajímáme.
Jsme tak často sami v roli kupujících, prodávajících či pronajímajících. Také díky tomu máme bohaté zkušenosti a neustálý přehled a jsme pro naše klienty silným partnerem.