O nás

Jsme Pavla a Martin Mynářovi, kteří se před několika lety rozhodli proniknout do světa online podnikání. Díky našemu eshopu jsme se naprosto oddali módním doplňkům a svět módy nás jednoznačně pohltil. Baví nás sledovat aktuální módní trendy a snažíme se to zúročit i při našem podnikání.

Naším cílem není kvantita značek a nabízeného zboží. Spíše než na množství dáváme důraz na zajímavé, kvalitní a neotřelé módní kousky. Nejsme a ani nechceme být eshop s nekonečnou nabídkou. Vše, co vybíráme, musí mít pro nás osobní smysl. Mnohdy nás zaujme spíše jeden konkrétní produkt, díky kterému poznáme další výrobce a dodavatele. Pokud se nám zalíbí jejich styl a cesta, rádi o ně rozšíříme náš sortiment.

Náš online obchod začal náramky, poté přibyly hodinky, šperky, batohy a oblečení. A tím to samozřejmě nekončí. Naším snem je stále rozšiřovat náš sortiment o další zajímavé módní kousky a být online pro celou Evropu. Jelikož jsme rodinný eshop, snažíme se dbát na individuální a osobní přístup ke každému zákazníkovi.