Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Byt 1+1 Puklicova ČB

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1, s balkonem a krásným výhledem v Českých Budějovicích.

Dům se nachází v širším centru ČB, v těsné blízkosti IGY centra, v Puklicově ulici. Jeho strategická poloha je jedna z největších výhod. Byt je připraven k okamžitému nastěhování, je po kompletní rekonstrukci sprchového koutu. Byt je v nejvyšším patře 8 patrového domu, nehrozí tedy hluk z vyššího patra nad vámi. Z bytu je opravdu krásný výhled na východní část Českých Budějovic. V létě v odpoledních hodinách je balkon ideální pro klidné posezení ve stínu s výhledem na nedalekou Černou věž. Celý dům je po kompletní rekonstrukci, je celý zateplený, v domě je nový rychlý výtah a samozřejmostí jsou nová plastová okna. Byt je tedy energeticky nenáročný. Vytápění je zajištěno dálkově z teplárny, stejně jako dodávka teplé vody. V bytě je kompletně zařízená kuchyňská linka (elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a plynový sporák).

Měsíční nájem 12.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výší 20.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 12.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 3.800 Kč (TUV, spotřeba vody, spotřeba el. energie, spotřeba plynu, odvoz odpadů, TV a rozhlasové poplatky).

‌Byt je spravován společností MYNARO.cz po celou dobu trvání nájmu a budeme vám partnery při jakékoliv situaci.

Pokud se cokoliv přihodí, máme k dispozici správce, kteří s vámi vše vyřeší.

Bydlete kvalitně a pohodlně s vysokými standardy služeb.

‌PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.