Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 3+kk Dukelská, České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt 3+1, 120 m2. By je na krásném místě u řeky Malše v parku Dukelská v Českých Budějovicích. Velmi prostorný a prosvětlený byt je ideální pro zájemce, kteří hledají bydlení v centru města.

Byt se nachází ve zvýšené přízemí cihlového domu. Místnosti jsou průchozí. Z prostorné chodby se dá vejít do koupelny, na toaletu, pokoje, obývacího pokoje a do kuchyně. V bytě jsou 2 komory a malý balkonek do vnitrobloku. 

Byt se pronajímá s kuchyňskou linkou. Byt je vytápěn plynovým kotlem. V obýváku jsou krbová kamna, kterými lze v zimních měsících přitápět.

Měsíční nájem 14.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výší 21.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu ve výši jednoho nájemného + DPH.

Měsíční poplatky 5.000 Kč (spotřeba vody, spotřeba plynu, spotřeba el. energie, odvoz odpadů, TV a rozhlasové poplatky). Elektřina a plyn se převádí na nájemníka, v kalkulaci je započítána záloha na spotřebu elektřiny ve výši 4.500 Kč.

Byt je spravován společností MYNARO.cz po celou dobu trvání nájmu a budeme vám partnery při jakékoliv situaci. Pokud se cokoliv přihodí, máme k dispozici správce, kteří s vámi vše vyřeší.Bydlete kvalitně a pohodlně s vysokými standardy služeb.