Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu Kožná ul., Praha 1 - Staré město

Luxusní byt 2 + kk, 76 m2, penthouse

Přinášíme Vám možnost dlouhodobého pronájmu luxusního bytu 2+kk u Staroměstského náměstí.

Byt se nachází ve 3. patře, tedy v nejvyšším patře historického domu. V bytě byla právě dokončena kompletní rekonstrukce. Byt byl rekonstruován s velkým důrazem na historii domu, byly zachovány původní prvky, spojené s moderními komponenty. Tímto spojením vznikl naprosto unikátní prostor s výhledem na Staroměstské náměstí. Jedná se o jednu z nejlukrativnějších adres v ČR.

Dominantou bytu je prostorná ložnice o ploše 29 m2, kterou oddělují od obývací části bytu dvoukřídlé designové dveře. V ložnici jsou dvojitá okna do ulice Železná, která zajišťuje dostatek světla a velmi dobrou hlukovou izolaci. Z obýváku je jedinečný výhled na Staroměstské náměstí. Obývací místnost s kuchyňským koutem je o ploše 30 m2.

Byt je pronajímán nevybavený, osazen designovými svítidly a plně vybavenou kuchyňskou linkou. V bytě je samostatný elektrokotel a elektrický bojler. Při rekonstrukci bytu byly použity prvotřídní materiály, dřevěné masivní podlahy, v koupelně jsou italské velkoformátové obklady, luxusní sanitární vybavení.

Máte jedinečnou příležitost bydlet jako první v nově vybudovaném bytě v srdci Prahy.

Měsíční nájem činí 28.000 Kč plus zúčtovatelné měsíční poplatky 8.500 Kč (TUV, spotřeba vody, spotřeba el. energie, odvoz odpadů, TV a rozhlasové poplatky)

Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů a provize za zprostředkování ve výši měsíčního nájmu plus DPH jsou splatné při podpisu nájemní smlouvy.

Byt je spravován společností MYNARO.cz po celou dobu trvání nájmu a budeme vám partnery při jakékoliv situaci.

Pokud se cokoliv přihodí, máme k dispozici správce, kteří s vámi vše vyřeší.

Bydlete kvalitně a pohodlně s vysokými standardy služeb.