Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Na prodej dům 6+1, 262 m2 Písek

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji jedinečný dům o dispozici 6+1, 262 m2 s dvougaráží, parní lázní a odpočinkovou místností.

Tento dům se nachází na severozápadním okraji města Písek s úžasným výhledem na město a skvělým napojením na rychlostní silnici R4 vedoucí do Prahy.

Třípatrový rodinný dům nabízí opravdu mnoho prostoru i pro velikou rodinu.

Ve 2. patře je hlavní ložnice s balkonem do zahrady, dále jsou zde 2 pokoje, šatna a samostatná koupelna s vanou. V 1. patře se nachází velká kuchyň se spíží a jídelním koutem, na kterou navazuje prostorný obývák se vstupem na zastřešenou terasu. Z chodby se dostanete do pracovny, nebo pokoje pro hosty a koupelny se sprchovým koutem, nebo samostatnou toaletu. V přízemí je parní lázeň s odpočinkovou místností, je zde také technická místnost s kotlem a nádrží na teplou vodu. Z chodby se dostanete k hlavnímu vchodu s předsíní a také do dvougaráže s oddělenou dílnou.

Tento dům naplní očekávání i náročným zájemcům.

Vytápění domu zajišťují dva oddělené topné okruhy. Jeden okruh podlahového topení je napojen na plynový kotel. Druhý okruh radiátorů je napojen na krbovou vložku, která je součástí obývacího pokoje.

Ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Nemovitost je vybavena moderně vybavena, je ve velmi dobrém technickém stavu, prodává se vč. veškerého vybavení a je ihned k nastěhování.

Dům disponuje velkou zahradou o ploše 576 m2. Její orientace je směrem na západní stranu, kde již není zástavba a můžete zde trávit nikým nerušený volný čas.

Vedle domu stojí zahradní domek, který současný majitel využívá jako sklad na dřevo. Před domem je prostor pro parkování až 4 aut.

Jedinečná lokalita, výjimečná nemovitost! Doporučujeme prohlídku, abyste načerpali energii toho skvělého místa.

Cena za nemovitost 15.600.000 Kč

V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat:

Martin Mynář, tel. +420 773 023 043


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.