Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Na prodej dům 260 m2,      Dolní Bukovsko

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardně velký dům typu bungalov 260 m2 o dvou bytových jednotkách (3+kk, 206 m2  a 2+kk, 54 m2).

Byty mají společný vchod s velmi prostornou halou. Obě bytové jednotky mají vlastní koupelnu, menší 2+kk disponuje koupelnou se sprchovým koutem, větší byt 3+kk má k dispozici velkou koupelnu s rohovou vanou. Za touto koupelnou je samostatná ložnice s šatnou. V obou bytových jednotkách je vybavená kuchyň. Ve větším bytě na kuchyň navazuje jídelní kout a rozlehlý obývák. Za obývákem je další ložnice se samostatným přístupem na terasu. Na terasu o ploše 55 m2 můžete vyjít také z obýváku a z vedlejšího menšího bytu. Na terasu navazuje bazén zapuštěný do země. Dům obklopuje krásně udržovaná zahrada o velikosti 983 m2. V zadní části zahrady jsou 2 zahradní domky. Před domem jsou 2 parkovací místa na vlastním pozemku

Dům je vytápěn plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Zdroj vody je z místního veřejného vodovodu.

Dolní Bukovsko nabízí moderní a pohodlné bydlení s veškerým zázemím. V Dolním Bukovsku obyvatelům mimo jiné slouží Lékařský dům s lékárnou, několik obchodů, restaurace, minipivovar, sportovní areál, Základní a Mateřská škola, výborné napojení na dálnici D3. Dolní Bukovsko se nachází v krásné oblasti Jižních čech přesně na pomezí Třeboňské kotliny a turistické oblasti Toulava. Z Bukovska je to do jihočeské metropole Českých Budějovice jen 20 minut autem.

Pokud hledáte velký rodinný dům, neváhejte nás kontaktovat, než Vás někdo předběhne.

Cena za nemovitost 12.300.000 Kč

V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat:

Martin Mynář, tel. +420 773 023 043