Na prodej dům 260 m2,      Dolní Bukovsko

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardně velký dům typu bungalov 260 m2 o dvou bytových jednotkách (3+kk, 206 m2  a 2+kk, 54 m2).

Byty mají společný vchod s velmi prostornou halou. Každá bytová jednotka má vlastní vchod. Obě bytové jednotky mají vlastní koupelnu, menší 2+kk disponuje koupelnou se sprchovým koutem, větší byt 3+kk má k dispozici velkou koupelnu s rohovou vanou. Za touto koupelnou je samostatná ložnice s šatnou. V obou bytových jednotkách je vybavená kuchyň. Ve větším bytě na kuchyň navazuje jídelní kout a rozlehlý obývák. Za obývákem je další ložnice se samostatným přístupem na terasu. Na terasu o ploše 55 m2 můžete vyjít také z obýváku a z vedlejšího menšího bytu. Na terasu navazuje bazén zapuštěný do země. Dům obklopuje krásně udržovaná zahrada o velikosti 983 m2. V zadní části zahrady jsou 2 zahradní domky. Před domem jsou 2 parkovací místa na vlastním pozemku

Dům je vytápěn plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Zdroj vody je z místního veřejného vodovodu.

Dolní Bukovsko nabízí moderní a pohodlné bydlení s veškerým zázemím. V Dolním Bukovsku obyvatelům mimo jiné slouží Lékařský dům s lékárnou, několik obchodů, restaurace, minipivovar, sportovní areál, Základní a Mateřská škola, výborné napojení na dálnici D3. Dolní Bukovsko se nachází v krásné oblasti Jižních čech přesně na pomezí Třeboňské kotliny a turistické oblasti Toulava. Z Bukovska je to do jihočeské metropole Českých Budějovice jen 20 minut autem.

Pokud hledáte velký rodinný dům, neváhejte nás kontaktovat, než Vás někdo předběhne.

Cena za nemovitost 10.900.000 Kč

V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat:

Martin Mynář, tel. +420 773 023 043


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.