Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Dům Nové Hodějovice

Nabízíme k prodeji dům určený k rekonstrukci. 

Dům má zastavěnou plochu 105 m2, podlahovou plochu 90 m2. Dům disponuje prostornou půdou, kde se nabízí vybudovat obyvatelné podkroví. Na pozemku je garáž a bývalý chlívek. Před domem je dvorek s kopanou studnou, kam se nyní sbírá dešťová voda. Dům je připojen na kompletní inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizace, elektřina a plyn).

Atraktivní poloha domu má skvělou dopravní dostupnost a vynikající občanskou vybavenost s veškerým sportovním a kulturním vyžitím.

V docházkové vzdálenosti jsou obchody a služby širokého rozsahu (školka a škola jen několik minut chůze, restaurace, pošta, poliklinika a jiné ). V docházkové vzdálenosti jsou volnočasové lokality Jez u Špačků, Malý a Velký jez. A přitom jen kousek do centra Českých Budějovic.

Lokalita bude perfektně napojena na dálnici D3, kde v blízkém budoucnu vyroste veliký retail park.

Ve fotogalerii přikládáme vizualizace, jak by mohl vypadat dům po rekonstrukci.

Cena za nemovitost 4 650 000 Kč

Pro více informací, či prohlídku nás kontaktujte.


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. 
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.