Garantovaný nájem

Pro klienty z Českých Budějovice a Jihočeského kraje zajišťujeme službu garantovaného nájemného. Zaměřujeme se primárně na garantovaný nájem u bytů a garantovaný nájem u domů v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji.

Jak garantovaný nájem funguje?

1) Vy pronajímáte byt nám, my dalším podnájemníkům

Na svá bedra si bereme všechny starosti, které se pojí s pronájmem nemovitosti. A vy jako majitel/majitelka, si můžete v klidu užívat života.

Ušetříte mnoho hodin každý rok a můžete jej věnovat tomu, co máte opravdu rádi. Nechte všechno na nás, máme letité zkušenosti a umíme si poradit s každou situací.

Cílem poskytnutí této služby je, aby majiteli přicházel pravidelný příjem bez výpadků a zároveň o provozu nemovitosti nevěděl.

Cena služby je 15% z nájmu. 

2) Vyšší zisk se 100% garancí

Z tržního nájmu si bereme 15%, přesto s námi vyděláte víc než při pronájmu na vlastní pěst. Jak to? Váš čas je k nezaplacení. Navíc pro vás pracují roky našich zkušeností.

3) Jasná nájemní smlouva

Prostudujte si naši společnou nájemní smlouvu. Na první schůzce vše detailně projdeme. Až si společně plácneme, v téhle dohodě je vše do poslední tečky. 

Nemovitost si od Vás pronajmeme, zajistíme Vám garantovaný příjem bez jakýchkoliv starostí a bez výpadků příjmů z důvodu výměny nájemců. Nemovitost budeme dále pronajímat.

S každým podnájemníkem uzavřeme pojistnou smlouvu odpovědnosti za škody způsobené na nemovitosti a jejím vybavení.

Postaráme se o kompletní správu a údržbu. Zajistíme Vám pravidelný report o stavu nemovitosti.