Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej bytu 3+1 

Junácká, Břevnov, Praha

Nabízíme prodej krásného bytu 3+1 s dvěma menšími balkony a 2 sklepy o celkové užitné ploše 78 m2.

Byt prošel před 6 lety rekonstrukcí,  je ve velmi dobrém stavu. Dispozice bytu tvoří prostorná předsíň s vestavěnou skříní, koupelna se uzavíratelnou toaletou (koupelna má vlastní okno, je tedy dobře větratelná). Dále kuchyň s novou kuchyňskou linkou, z kuchyně je vstup na jeden z balkonů, který je orientovaný do zahrady. Prostorný obývák. Z obýváku je přístup do dvou pokojů (pokoj a ložnice) a na druhý balkon.

K bytu patří dva samostatné sklepy, dále je v domě společná kolárna a společný prostor, kde se tvoří sdílená posilovna. V přední části domu je uzavíratelný dvůr, kam je možné zajet autem, v zadní části je domu je uzavřená zahrada se vzrostlými stromy. V domě je nový výtah, celý dům je velmi dobře udržovaný.

Atraktivní poloha bytového domu má skvělou dopravní dostupnost a vynikající občanskou vybavenost s veškerým sportovním a kulturním vyžitím.

V docházkové vzdálenosti je široká škála obchodů a služeb (školky a školy jen několik minut chůze, pošta, poliklinika, kina, divadla, atd.). V docházkové vzdálenosti jsou park Břevnovského kláštera s restaurací a pivovarem, Obora Hvězda - oáza Prahy 6 hlavně v létě (uprostřed je letohrádek s kavárnou, 3 hřiště pro děti). Dále je nedaleko Ladronka - cyklostezky (kola, in-line, běh, restaurace a hřiště). Petřínské sady - skvělé na procházky a Letenské sady/Stromovka jsou 20-30 minut chůze.

Cena za nemovitost 7.950.000 Kč

Pro více informací, či prohlídku nás kontaktujte.