Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej apartmánu KORZO Lipno

Resort Korzo Lipno, který se nachází v blízkosti přehrady Lipno, nabízí skvělou kombinaci klidu, přírodní krásy a moderního vybavení.

Resort nabízí moderní a vkusně zařízené apartmány s výhledem na okolní krajinu. Všechny nemovitosti pro Vás plně vybavíme tak, aby Vám nabízel veškerý komfort a pohodlí, který si můžete přát.
Resort Korzo Lipno nabízí širokou škálu investičních apartmánů od nejmenších hotelového typu až po velké mezonetové rodinné apartmány s privátní saunou. Objekty v resortu Korzo Lipno budou vybaveny střešními fotovoltaickými panely s akumulací do baterií a tepelnými čerpadly, čímž se snižuje energetická náročnost objektů a tedy i apartmánů. Společnost KORZO LIPNO zároveň představuje "Full service" službu pro majitele apartmánů, kdy provozovatel sám aktivně sjednává klientelu a inzeruje apartmány na ubytovacích serverech. Majitel apartmánu tak má vše naprosto bez starostí.
V následujících letech dojde k rozšíření ubytovacích kapacit, technologický inovaci, modernizaci infrastruktury a zlepšení nabídky služeb pro návštěvníky jako je bowling, wellness a venkovního dětského hřiště. V rámci druhé etapy bude vybudované kongresové centrum s kapacitou 175 osob v resortu Korzo Lipno, které bude vybaveno pro pořádání různých typů událostí, jako jsou školení, konference, semináře nebo kongresy.

Díky vynikajícímu vybavení a profesionálnímu přístupu k péči o nemovitost se budete cítit jako doma. Ať už hledáte investiční příležitost nebo nemovitost pro vlastní rekreační účely, resort Korzo Lipno je ideální volbou. Apartmány v osobním vlastnictví jsou připraveny k okamžitému provozu v komplexu Korzo Lipno. Apartmány Nabízí velkou koupelnu se sprchou i dostatek úložného prostoru. Apartmán bude nově vytápěn pomocí tepelných čerpadel a bude napojen na systém FVE - fotovoltaické elektrárny. Tento krok automaticky staví celý projekt na přední pozice současné nabídky.

Když vedle těchto výhod postavíme fakt, že Lipno nad Vltavou patří mezi nejrychleji se rozvíjející rekreační lokalitu u nás, bude velmi obtížné jinde nalézt tak ideální příležitost.


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.  

Proč Lipno nad Vltavou?

Díky nadmořské výšce a dostatku svahů, je zde zimní sezona naplno využita. V případě potřeby pestrosti je možno využít blízký ski areál Sterstein a Hochficht.
V letní sezoně davy lidí táhne největší vodní plocha u nás, na které zdaleka není jen možnost výletu parníkem nebo romantické projížďky na loďce. Plocha je vhodná pro většinu vodních sportů, které se zde i provozují. Kolem vodní nádrže Lipno je mnoho dalších možností na aktivní dovolenou, ale i na dovolenou plnou odpočinku. Ať je to sport nebo návštěvy památek, hradů a zámků, kterých je v okolí mnoho nebo jen klidné procházky po kraji, je jisté, že v této oblasti není možné zažít nudu.


V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat.

Milan Džuba

tel.: 721 927 973

milan@mynaro.cz