Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej apartmánu KORZO Lipno

Resort Korzo Lipno, který se nachází v blízkosti přehrady Lipno, nabízí skvělou kombinaci klidu, přírodní krásy a moderního vybavení.

Resort nabízí moderní a vkusně zařízené apartmány s výhledem na okolní krajinu. Všechny nemovitosti pro Vás plně vybavíme tak, aby Vám nabízel veškerý komfort a pohodlí, který si můžete přát.
Resort Korzo Lipno nabízí širokou škálu investičních apartmánů od nejmenších hotelového typu až po velké mezonetové rodinné apartmány s privátní saunou. Objekty v resortu Korzo Lipno budou vybaveny střešními fotovoltaickými panely s akumulací do baterií a tepelnými čerpadly, čímž se snižuje energetická náročnost objektů a tedy i apartmánů. Společnost KORZO LIPNO zároveň představuje "Full service" službu pro majitele apartmánů, kdy provozovatel sám aktivně sjednává klientelu a inzeruje apartmány na ubytovacích serverech. Majitel apartmánu tak má vše naprosto bez starostí.
V následujících letech dojde k rozšíření ubytovacích kapacit, technologický inovaci, modernizaci infrastruktury a zlepšení nabídky služeb pro návštěvníky jako je bowling, wellness a venkovního dětského hřiště. V rámci druhé etapy bude vybudované kongresové centrum s kapacitou 175 osob v resortu Korzo Lipno, které bude vybaveno pro pořádání různých typů událostí, jako jsou školení, konference, semináře nebo kongresy.

Díky vynikajícímu vybavení a profesionálnímu přístupu k péči o nemovitost se budete cítit jako doma. Ať už hledáte investiční příležitost nebo nemovitost pro vlastní rekreační účely, resort Korzo Lipno je ideální volbou. Apartmány v osobním vlastnictví jsou připraveny k okamžitému provozu v komplexu Korzo Lipno. Apartmány Nabízí velkou koupelnu se sprchou i dostatek úložného prostoru. Apartmán bude nově vytápěn pomocí tepelných čerpadel a bude napojen na systém FVE - fotovoltaické elektrárny. Tento krok automaticky staví celý projekt na přední pozice současné nabídky.

Když vedle těchto výhod postavíme fakt, že Lipno nad Vltavou patří mezi nejrychleji se rozvíjející rekreační lokalitu u nás, bude velmi obtížné jinde nalézt tak ideální příležitost.

Proč Lipno nad Vltavou?

Díky nadmořské výšce a dostatku svahů, je zde zimní sezona naplno využita. V případě potřeby pestrosti je možno využít blízký ski areál Sterstein a Hochficht.
V letní sezoně davy lidí táhne největší vodní plocha u nás, na které zdaleka není jen možnost výletu parníkem nebo romantické projížďky na loďce. Plocha je vhodná pro většinu vodních sportů, které se zde i provozují. Kolem vodní nádrže Lipno je mnoho dalších možností na aktivní dovolenou, ale i na dovolenou plnou odpočinku. Ať je to sport nebo návštěvy památek, hradů a zámků, kterých je v okolí mnoho nebo jen klidné procházky po kraji, je jisté, že v této oblasti není možné zažít nudu.


V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat.

Milan Džuba

tel.: 721 927 973

milan@mynaro.cz