Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej bytu 3+1, 70 m2, Dolní Dvořiště

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 o velikosti 70 m2 s 2 velkými sklepy. 

Byt se nachází ve 2. a také nejvyšším patře bytového domu, nehrozí tedy hluk z vyššího patra. Jedná se o ideální investici pro ty, kteří hledají prostor s potenciálem vytvořit si vlastní útulné bydlení. Byt má původní bytové jádro. Velikou výhodou domu je zcela nová střecha, což zajišťuje bezstarostné bydlení i v dlouhodobém horizontu. Navíc v nejbližších týdnech proběhne důkladné zateplení celé budovy a rekonstrukce fasády, což přispěje k celkové modernizaci a zlepšení energetické náročnosti domu.

Tento byt nabízí skvělou příležitost pro ty, kdo chtějí bydlet v malebném prostředí Dolního Dvořiště a zároveň investovat do budoucnosti.

Byt je vytápěn elektrokotlem a v obývacím pokoji jsou krbová kamna. V prezentaci jsou také vizualizace kuchyně a ložnice, jak by mohl byt vypadat po rekonstrukci.

V Dolním Dvořišti najdete bohatou občanskou vybavenost, která uspokojí potřeby obyvatel všech věkových skupin. Městečko disponuje základními službami jako jsou prodejna potravin, lékárna, škola, školka, pošta, restaurace, kavárny a další obchody. Kromě toho zde naleznete sportovní areály, parky a krásné okolí pro rekreační aktivity. Dolní Dvořiště má ideální polohu se skvělou dostupností, jak veřejnou dopravou, tak autem. Dolní Dvořiště je tak ideálním místem pro pohodový život s dostupnými veškerými potřebnými službami.

‌PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

Pro bližší informace či osobní prohlídku neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vaše zájem!

Cena nemovitosti 2.750.000 Kč