Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej bytu 3+kk, 123 m2

 K. Weise, České Budějovice

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 3+kk 123 m2 v centru města České Budějovice. Jedná se o střešní byt s krásným a ničím nerušeným výhledem, což nabízí zjm. velké okno v obývacím pokoji.

K bytu náleží 2 prostorné sklepy o celkové ploše 23 m2.

Byt je aktuálně ve výstavbě, plánované dokončení je březen 2024. V současné době má možnost budoucí majitel ovlivnit konečnou podobu a vybavení bytu.

Byt se nachází ve 4. NP zděného bytového domu. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v letošním roce. Dům se nachází 3 minuty chůze od IGY centra, na náměstí 10 minut chůze.

Jedná se velmi lukrativní lokalitu a neobvyklou příležitost. Doporučuji prohlídku stavebních prostor pro uvědomění si, o jak jedinečný prostor se jedná.

V ceně je zahrnuto kompletní dokončení bytu vč. kuchyňské linky, podlahové krytiny, interiérových dveří, obkladů a sanity.


- v těsné blízkosti IGY centra

- v docházkové vzdálenosti do centra města

- velmi blízko na Vltavskou cyklostezku

- parkovací zóny á 500 Kč/rok, v okolí vždy dostatek volných míst

- možnost dlouhodobého pronájmu parkovacího místa na uzavřeném parkovišti u vedlejšího domu


Cena nemovitosti 7.250.000 Kč


Neváhejte nás kontaktovat pro termín prohlídky a více informací.


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.  

Ve fotogalerii jsou použity vizualizace a aktuální stav rozestavěného bytu.