Prodej chalupy 340 m², pozemek 711 m², Benešov nad Černou 

Nabízíme k prodeji historický dům v Benešově nad Černou se zahradou. 

Nachází se přibližně 30m od náměstí (vedle Jednoty).

V domě je v současné době uživatelná bytová jednotka 3+1, o podlahové ploše 120 m2. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. Dům disponuje velkými a nyní nevyužitými prostory, které jsou vhodné pro vybudování dalších bytových jednotek, nebo apartmánů. Nemovitost má velkou půdu, část domu je podsklepena, na zahradu (516 m2) je možný vjezd přímo z ulice. Celková užitná plocha domu je 350 m2 plus půda. Dům je napojen na veřejný vodovodní řad a veřejnou kanalizaci.

Novohradské hory jsou doposud nedotčenou perlou Jižních Čech. Benešov nad Černou má krásné náměstí s kostelem sv. Jakuba a je obklopen neuvěřitelně krásnou přírodou. V Benešově je veškerá občanská vybavenost: Mateřská a Základní škola, lékař, obchody, restaurace. Celoročně dobrá dostupnost jak do Českých Budějovic, tak do Rakouska.

Cena nemovitosti 3.550.000 Kč

Kontaktujte nás, rádi Vás nemovitostí provedeme a projdeme všechny detaily.


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.