Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej domu 175 m², pozemek 541 m², Na Blatech, České Budějovice

Nabízíme Vám k prodeji krásný dům o dispozici 4+kk, 147 m2 podlahové plochy a k tomu garáž se zahradou. Dům se nachází na jižním okraji Českých Budějovic v městské části Nové Roudné, vyhnete se zde ruchu centra města, ale zároveň neztratíte jeho výhody.

V přízemí domu je technická místnost, prostorná předsíň, koupelna, komora, šatna a veliký obývák s kuchyňským a jídelním koutem, odkud je přístup na terasu. V obývacím pokoji jsou nedávno měněná krbová kamna, která vytvoří příjemnou atmosféru nejen v zimních měsících. V horním patře je koupelna s vanou, hlavní ložnice a dva prostorné pokoje. Pochozí půda, která je přístupná po vysouvacích schůdkách, nabízí obrovský úložný prostor.

Velkou předností domu je výborná lokalita. Do centra se dostanete za pár minut autem nebo městskou hromadnou dopravou. Využít můžete také cyklostezku, a to nejen na cesty do města, ale také k výletům po okolí Českých Budějovic.

Pokud hledáte klidné rodinné bydlení s městem na dosah ruky, neváhejte nás kontaktovat! Na prohlídku si udělejte alespoň hodinu čas. Domem budete natolik okouzleni, že se Vám nebude chtít odcházet.

Cena za nemovitost 11.990.000 Kč


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.