Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej novostavby RD 170 m2 5kk Kardašova Řečice

Společnost MYNARO vám nabízí moderní a úsporné bydlení v Kardašově Řečici, konkrétně novostavbu nízkoenergetického rodinného domu se zahradou a vlastním parkovacím místem pro dvě vozidla.

Do Jindřichova Hradce je to 13 minut autem, do Tábora 20 minut a do Českých Budějovic 30 minut. Jedná se tak o velice atraktivní lokalitu na jihu Čech. Tato nemovitost je vhodná k bydlení pro početnou rodinu nebo  jako varianta chalupy v jižních Čechách bez starostí. Volnočasových aktivit je v okolí spoustu. 

K zamyšlení stojí i koupě domu jako investici za účelem následného pronájmu. O pronájem rodinných domů je totiž obrovský zájem, nicméně nabídka pronájmu je stále příliš malá. V nabídce jsou pouze už 3 domy, které jsou připraveny k okamžitému nastěhování.Jedná se o novostavbu - rodinný dům, dispozice 5+kk s užitnou plochou 170 m2. Celková výměra pozemku je 267 m2. 

Velkou výhodou je skutečnost, že do domu lze vstupovat jak z východu, kde se nachází praktická předzahrádka tak i ze západu, kam je situována zahrada a parkovací stání. Dům na zastavěné ploše 104 m2 je dispozičně řešen takto: z východní strany vstupujeme do zádveří domu (5,41 m2), dále vcházíme do chodby (7,74 m2), ze které vstupujeme do jednotlivých místností přízemí - pracovny (12,36 m2), koupelny (8,19 m2), která je vybavena sprch. koutem, umyvadlem a toaletou a obývacího pokoje s jídelnou, kuchyní (32,64 m2) a přímým vstupem do zahrady. 

Dům propojuje chodba s technickou částí (14,14 m2), která zajišťuje vstup do domu ze západní strany, kde se nachází zahrada a parkovací stání. Vstup do podkroví je po schodišti s podestou. V podkroví se nachází velká ložnice (18,39 m2) prosvětlena dvěma střešními okny směrem na východ, dětský pokoj (24,04 m2) s dvěma střešními okny na západ a druhý pokoj (19,74 m2) s jedním střešním oknem na západDále se v podkroví nachází koupelna (11,96 m2), která je vybavena vanou, dvěma umyvadly, toaletou a je prosvětlena střešním oknem. 

Součástí standardního vybavení domu jsou vnitřní dveře, podlahové krytiny (plovoucí podlahy, keramická dlažba), obklady koupelen včetně výše uvedeného vybavení. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem a celý dům je vybaven podlahovým vytápěním. Veškerá občanská vybavenost základní a mateřská škola, obchody a pošta je v docházkové vzdálenosti. Dům bude připraven k okamžitému nastěhování!

Cena za nemovitost:

 6 490 000 Kč (dům uprostřed)

6 985 000 Kč (dům krajní)