Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Prodej rodinného domu 

E. Beneše, České Budějovice

Nabízíme na prodej řadový rodinný dům 4+1 se zahrádkou v ulici E. Beneše v městské části Suché Vrbné, klidná část Českých Budějovic.

Dům je v dobrém stavu, ihned k nastěhování, podlahová plocha domu 140 m2. Celková plocha pozemku je 339 m2, z toho zastavěná plocha domu 72,7 m2. Dispozice domu: vstupní chodba, odtud vchod na samostatnou toaletu a vchod do sklepa. 1.NP-předsíň, odtud vstup do koupelny a do kuchyně. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje a dále do ložnice. Kuchyňská linka je včetně spotřebičů-plynový sporák s el. troubou, digestoř, myčka. 2.NP – předsíň, následují 2 průchozí pokoje. Součástí domu je i vybavení, dle dohody s majitelem. Do domu je zaveden městský vodovod, elektřina, plyn, městská kanalizace. Vytápění zajišťují el. přímotopy.

Zahrada poskytuje soukromí pro odpočinek a relaxaci. Je oplocená, udržovaná, mírně svažitá. K zalévání je možné využít užitkovou vodu z vlastní 3 m hluboké studny. Na zahradě se nachází zděný zahradní domek s dílnou.

Atraktivní lokalita v klidné části Českých Budějovice. V místě je veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, MHD, supermarket, obchody, služby, restaurace, sportoviště a dětská hřiště. Dobrá dostupnost autem do centra města cca 5-10 min.

‌Dům je volný ihned.

‌PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

‌Cena nemovitosti 6 790 000, - Kč

‌Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.