Pronájem apartmánu 1+kk Frymburk

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu apartmán 1+kk, 24 m2 přímo v prostorách Wellness hotelu Frymburk.

Apartmán je luxusně vybavený pro 3 osoby, součástí pronájmu je plně vybavená kuchyň, z lodžie je krásný výhled na Lipenské jezero.

Nájemce má možnost apartmán dále podnajímat ke krátkodobým pobytům. Můžete využít služeb úklidu a praní prádla.

Naprosto komfortní rekreační ubytování, přímo k budově přijedete autem, kde můžete parkovat. Pohodlně odvezte zavazadla na vozíkách do apartmánu. Z apartmánu můžete rovnou v županu a pantoflích k bazénu a do saunového světa. Pokud se Vám večer již nechce jezdit ven, můžete využít hotelové restaurace.

Využijte této jedinečné možnosti dlouhodobého pronájmu apartmánu, ať sem budete jezdit jen Vy a Vaše rodina, nebo jej budete dále podnajímat.

Možnost pronájmu 3 apartmánů vedle sebe. Při pronájmu všech 3 apartmánů je možnost jednat o výši nájemného.


Měsíční nájem 12.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 19.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 12.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 3.000 Kč (teplo, spotřeba vody, spotřeba el. energie, odvoz odpadů, úklid společných prostor, vývoz komunálního odpadu).


PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.
Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.