Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 1+kk 

Jistebnice 

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulný a moderní byt 1+kk o velikosti 35 m2 v krásném městečku Jistebnice nedaleko Tábora.

Byt se nachází ve 3. patře novostavby bytového domu a je tvořen předsíní, pokojem s kuchyňským koutem a koupelnou s WC. Pronájem zahrnuje veškeré zařízení, stačí si jen přinést osobní věci a můžete ihned bydlet. Efektivní a pohodlné vytápění i v chladných měsících je zajištěno centrálním čerpadlem a podlahovým topením

Pro všechny obyvatele domu je k dispozici prostorná terasa se zahrádkou, ideální pro odpočinek a relaxaci. Pro pohodlí nájemníků je v domě také společná prádelna a sklep. Parkování je bezproblémové, přímo před domem je několik míst.

Jistebnice je klidné městečko s bohatou historií a malebným okolím. Do nedalekého Tábora nebo na dálnici D3 se dostanete za pár minut autem. Skvěle dostupná je také autobusová doprava. Přímo v Jistebnici se nachází obchody, restaurace, pošta, základní i mateřská škola a mnoho míst pro kulturní i sportovní vyžití. Okolí přímo vybízí k výletům a relaxaci. Lokalita je tedy ideální pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a zároveň dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Nájemné činí 10.000 Kč měsíčně.
Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 13.000 Kč
Provize za zprostředkování nájmu 10.000 Kč bez DPH.
Měsíční poplatky 3.000 Kč (elektřina, spotřeba vody, topení, osvětlení a úklid spol. prostor, internet a TV, vývoz odpadu). Elektřina a spotřeba vody je 1x ročně vyúčtována, ostatní služby jsou formou paušálních poplatků.

PENB - B

Pro více informací nebo prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Nikol Slunečková
+420 773 670 822
nikol@mynaro.cz