Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 2+1 

Husinecká, Tábor

Nabízíme dlouhodobý pronájem prostorného bytu 2+1, 74 m2, v Husinecké ulici v Táboře.

Byt se nachází ve 3. patře bytového domu, který prošel částečnou revitalizací, a je tvořen velkou předsíní, kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí odkud je vstup na balkon, komorou, koupelnou a odděleným WC. Byt se pronajímá vybavený včetně několika skříní, které poskytují bohatý úložný prostor. K bytu náleží také prostorný sklep (13 m2) v suterénu domu, který se dá využít nejen ke skladování, ale také jako dílna, či pracovna. V přízemí domu je společná kolárna.

Byt je v původním ale velice dobře udržovaném stavu.

Z bytu je výhled na východ do vnitrobloku a z druhé strany na západ do zeleně. Díky klidnému okolí je balkon nebo parčík vedle domu ideálním místem pro odpočinek.

V blízkosti domu se nachází veškeré občanské vybavení (obchody, školy, dětská a fotbalová hřiště, restaurace, zastávky MHD). Lokalita nabízí výhody města, centrum je vzdálené 5 minut autem, ale zároveň máte přírodu za rohem. V okolí je mnoho míst pro sportovní vyžití a relaxaci - kousek od domu je cyklostezka nebo rozhledna Babina.

Bydlení je ideální pro pár, či menší rodinu. Byt bude volný od 1. 7. 2024.

Měsíční nájem 11.500 Kč
Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 17.000 Kč
Provize za zprostředkování ve výši jednoho nájemného + DPH
Měsíční poplatky činí 4.500 Kč (TUV, spotřeba vody, úklid společných prostor, TV přípojka, další služby). Elektřina se přepisuje na nájemníka, záloha už je započítaná v kalkulaci.

Byt je spravován společností MYNARO.cz po celou dobu trvání nájmu a budeme vám partnery při jakékoliv situaci.
Pokud se cokoliv přihodí, máme k dispozici správce, kteří s vámi vše vyřeší.
Bydlete kvalitně a pohodlně s vysokými standardy služeb.

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

Pro více informací nebo prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.

Nikol Slunečková
+420 773 670 822
nikol@mynaro.cz