Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 2+kk 56m2 České Vrbné, České Budějovice

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu v novostavbě 2+kk, 56 m2.

Buďte první bydlící v tomto novém bytě. Byt je na úžasném místě, velmi dobře dostupný jak autem, tak MHD (zastávka přímo vedle domu). Několik korku od domu je Hypermarket Globus. K bytu náleží vlastní parkovací místo před domem. Celý dům je v uzavřeném areálu, kam mají přístup jen lidé, žijící v domě. V areálu je také krásné dětské hřiště.

Prostorný 2+kk byt s velikou předsíní a uzavíratelnou šatnou. K bytu také patří prostorná technická místnost, která je hned vedle vchodových dveří do bytu. Protože se byt nachází v 5. patře, což je nejvyšší patro bytového domu, je velmi klidný a nehrozí ruch z patra nad vámi. Prostorná lodžie nabízí naprosté soukromí a krásný výhled. Okna a lodžie jsou orientovány na jih.

Chcete bydlet opravdu v krásném a novém bytě? Ozvěte se nám.


Měsíční nájem 15.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 23.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 15.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 4.400 Kč (teplo, spotřeba vody, spotřeba el. energie, odvoz odpadů, úklid společných prostor, vývoz komunálního odpadu, internet).

Elektřina se převádí na nájemníka, v kalkulaci je započítána záloha na spotřebu elektřiny ve výši 1.000 Kč.

Velikou výhodou pro nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti MYNARO.cz po celou dobu trvání nájmu a budeme vám partnery při jakékoliv situaci.

Pokud se cokoliv přihodí, máme k dispozici správce, kteří s vámi vše vyřeší.

Bydlete kvalitně a pohodlně s vysokými standardy služeb.