Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 2+kk 

Jistebnice

Nabízíme dlouhodobý pronájem útulného a moderně zařízeného bytu 2+kk o velikosti 42 m² v novostavbě bytového domu v krásném městečku Jistebnice, pouhých pár minut od Tábora.

Tento byt ve 3. patře se skládá z prostorné předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice a koupelny s WC. Byt je vybaven do posledního detailu, takže se můžete ihned nastěhovat a bydlet bez dalších starostí.

Obyvatelé domu mají k dispozici prostornou terasu se zahrádkou, která je ideální pro odpočinek a trávení volného času. V domě je také společná prádelna a sklep. Parkování je bezproblémové díky několika místům přímo před domem. Jednou z hlavních výhod je efektivní a komfortní vytápění pomocí centrálního čerpadla a podlahového topení.

Jistebnice je malebné městečko s okouzlujícím okolím, které vybízí k výletům a relaxaci. Ve městě najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně obchodů, restaurace, pošty, základní i mateřské školy a několika míst pro kulturní a sportovní vyžití. Do Tábora nebo na dálnici D3 dojedete autem za pár minut, skvěle dostupná je také autobusová doprava. Lokalita je ideální pro ty, kteří chtějí žít v klidném prostředí s výbornou dostupností všech služeb.

Nájemné činí 11.000 Kč měsíčně.

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 15.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 11.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 4.000 Kč (elektřina, spotřeba vody, topení, osvětlení a úklid spol. prostor, internet a TV, vývoz odpadu). Elektřina a spotřeba vody je 1x ročně vyúčtována, ostatní služby jsou formou paušálních poplatků.

PENB - B

Pro více informací nebo prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat.

Nikol Slunečková
+420 773 670 822
nikol@mynaro.cz