Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 2+kk 

Klaricova, České Budějovice

Nabízíme dlouhodobý pronájem krásného bytu 2+kk, 56 m2, s balkonem a parkovacím stáním v Klaricově ulici v Českých Budějovicích.

Byt se nachází v prvním patře moderního bytového domu s výtahem. Velká předsíň nabízí mnoho způsobů využití, ať už v ní vytvoříte úložný prostor, nebo třeba pracovní kout. Z předsíně projdete do ložnice, koupelny s WC, nebo do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Dominantou bytu je prostorný balkon s výhledem do zeleně. K bytu náleží sklep v přízemí a parkovací stání na soukromém parkovišti přímo před domem.

Byt se pronajímá částečně vybavený dle fotografií. V případě zájmu je možné jej ještě dovybavit.

Lokalita je velice klidná, a tak se vyhnete ruchu města. Přesto okolí nabízí veškeré občanské vybavení včetně obchodů, restaurací, škol, dětských hřišť a zastávek městské hromadné dopravy. Do IGY centra se dostanete za pár minut pěšky. Pokud o víkendech rádi vyrážíte mimo město, nemusíte se bát dlouhých pátečních kolon, dům se nachází jen kousek od nájezdu na dálnici D3.

Nájemné činí 15.000 Kč měsíčně.

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 25.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 15.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 4.000 Kč (spotřeba vody, spotřeba elektřiny, vytápění, úklid a osvětlení společných prostor, provoz výtahu).

PENB - B

Pro více informací a prohlídku bytu mě neváhejte kontaktovat. 

Nikol Slunečková
+420 773 670 822
nikol@mynaro.cz