Pronájem bytu 3+1 

Dolní Dvořiště

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 o velikosti 70 m2 s velkým sklepem. 

Byt se nachází ve 2. a také nejvyšším patře bytového domu, nehrozí tedy hluk z vyššího patra. Jedná se o ideální investici pro ty, kteří hledají prostor s potenciálem vytvořit si vlastní útulné bydlení. Byt má původní bytové jádro. Velikou výhodou domu je zcela nová střecha. Využijte zajímavou příležitost bydlet v malebném prostředí Dolního Dvořiště, nedaleko od hranic s Rakouskem. Součástí bytu je kuchyňská linka a krbová kamna.

Měsíční nájem 11.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 15.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 11.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 500 Kč (spotřeba vody, elektřina společných prostor).

Elektřina se převádí na nájemce, zálohy hradí nájemce sám na základě vlastní smlouvy s dodavatelem.

Velikou výhodou pro nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti MYNARO.cz po celou dobu trvání nájmu a budeme vám partnery při jakékoliv situaci. Pokud se cokoliv přihodí, máme k dispozici správce, kteří s vámi vše vyřeší. Bydlete kvalitně a pohodlně s vysokými standardy služeb.

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.