Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 3+kk 

Hluboká nad Vltavou

Nabízíme k pronájmu plně vybavený byt 3+kk, 93 m2 s krásnou terasou a výhledem. 

Luxusní byt se nachází v 1. patře novostavby bytového domu. Hned vedle vchodu je vyhrazené parkovací stání, na patře vedle bytu je prostorná komora. Byt je luxusně vybaven do posledního detailu, přijedete jen s osobními věcmi a můžete komfortně bydlet. Vybavení bytu: veškeré spotřebiče (pračka, sušička, myčka nádobí, veliká lednice, vysavač, gril na terase a další), nádobí, talíře, skleničky, ručníky, ložní povlečení.

Hluboká nad Vltavou leží velmi blízko města České Budějovice, což zajišťuje skvělou dostupnost ke všem potřebným službám, včetně zdravotní péče, dalších škol a obchodů.

Hluboká má bohatý kulturní život. Místní akce, festivaly a kulturní aktivity nabízejí obyvatelům mnoho možností pro zábavu a setkávání.

Město poskytuje dobré podmínky pro rodiny s dětmi. Je zde dostatek místa ve škole a školských zařízení, sportovních klubů a parků pro volný čas dětí.

Nabízíme středně dobý pronájem min. 3 měsíce.

Byt je ihned k dispozici.

Měsíční nájem 34.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 45.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 34.000 Kč bez DPH.

Měsíční poplatky 3.800 Kč (TUV, spotřeba vody, spotřeba el. energie, odvoz odpadů, TV a rozhlasové poplatky).

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.