Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Pronájem bytu 3+kk 

Zdiměřická, Praha 4 - Chodov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt 3+kk s balkonem. Prostorný a světlý byt po kompletní rekonstrukci.

Byt se nachází ve 4. patře panelového domu, celý dům je po kompletní revitalizaci (zateplený, nová okna, nový výtah) a velmi dobře udržovaný.

Dům má velmi dobrou polohu, od domu na metro stanici Opatov je to jen 7 min. chůze, v okolí je veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti je mnoho obchodů, restaurací, škol či zdravotnických zařízení. Bydlení na této adrese spojuje výhody klidné lokality s dobrou dostupností ke všem potřebným službám a atrakcím města, což z ní činí ideální místo pro pohodlné a kvalitní bydlení.

Součástí vybavení bytu je kuchyňská linka se spotřebiči (lednice, myčka, pečící trouba, varná deska), pračka, sušička, gauč, jídelní stůl se židlemi.


Měsíční nájem 24.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši 35.000 Kč

Provize za zprostředkování nájmu 24.000 Kč bez DPH

Měsíční poplatky 4.500 Kč (Elektrická energie, spotřeba teplé a studené vody, teplo)

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G.

Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.