Prodej stavebního pozemku 675 m2 Roudné

Nabízíme k prodeji stavení parcelu. 

V roce 2024 bude vybudované ZTV se všemi sítěmi a přípojkami na okraji pozemku. Pozemek bude tedy připraven k výstavbě rodinného domu. Podle platného územního plánu je pozemek zastavitelný z 30%. Hlavní využití pozemku je bydlení ve velmi kvalitním prostředí, umožňující nerušené a bezpečné bydlení a každodenní rekreaci. Na pozemku lze realizovat dům až s 2 bytovými jednotkami případně dvojdomek, územní plán umožňuje dům s maximálně jedním nadzemním podlažím a podkroví nebo dvě nadzemní podlaží bez podkroví).

Pozemek je v těsné blízkosti cyklostezky vedoucí do centra Českých Budějovic. Dojezdová vzdálenost do centra Českých Budějovic je 8 minut autem.

Roudné má skvělé dopravní napojení, výhoda lokality je velmi rychlá dostupnost do centra Českých Budějovic, jak autem, na kole po cyklostezce, nebo MHD.

V obci je Mateřská škola, špičkový sportovní areál fotbalového klubu Malše Roudné, workoutové sportoviště, krásné dětské hřiště, přístup k řece Malše z písečné plážičky, 3 restaurace a mnoho dalšího.

Cena nemovitosti: 4 725 000 Kč

Cena za m2: 7 000 Kč