Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

REALITNÍ TIPY

Realitní trh je pestrý a to nás vlastně hrozně moc baví. Je plný změn a my se je snažíme sledovat, reagovat na ně a předat vám ty nejčerstvější aktuality, naše postřehy a také odpovědi na vaše dotazy a to právě prostřednictvím následujících videí. 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo podnět na zajímavé téma, spolupráci, rozhovor, napište nám: pavla@mynaro.cz.

Prodáváte si nemovitost sami?


Prodej nemovitosti je složitý proces, během kterého se dá nasekat spoustu chyb. Mnohdy zcela zbytečně. Na základě našich zkušeností (a zkušeností našich klientů) jsme pro vás sepsali 10 věcí, ve kterých se často při prodeji nemovitosti chybuje. 

A to není vše. Přidali jsme navíc i pár tipů, které vám pomohou zvýšit cenu a zájem o vaši prodávanou nemovitost.

Prodáváte si nemovitost sami?

A to není vše. Přidali jsme navíc i pár tipů, které vám pomohou zvýšit cenu a zájem o vaši prodávanou nemovitost.


Může mi majitelka pronajímaného bytu zakázat trvalé bydliště?

Jeden z častých dotazů, které od vás dostávám. Jak to tedy je? Může nebo nemůže?

Jaký má být ideální nájemník?

Pokud pronajímáte nějakou nemovitost tak to, jak se bude vyvíjet následný nájemní vztah, vám samozřejmě nikdo nezaručí, ale můžete lecčemu předejít. Třeba právě tím, že si dáte opravdu záležet s výběrem nájemníka a že to neuchvátáte, jen abyste měli rychle peníze. Více ve videu "Ideální nájemník."

Chcete pronajímat bez starostí?

Neriskujte problémové nájemníky, neplatiče a poškození vaší nemovitosti. Zajistíme vám kompletní péči o vaši nemovitost. Garantujeme pravidelnou platbu bez výpadku nájemného. Více ve videu "Chcete pronajímat bez starostí?"

Nájemní bydlení a přicházející trendy ze Západu

V rámci zdražení hypoték se sen o vlastním bydlení stává čím dál víc nereálným. Lidé tak často volí cestu nájemního bydlení. A jak je to na Západě? Je běžné bydlet v podnájmu či nikoliv? Jak se žije v Kanadě, konkrétně ve Vancouveru a jaké k nám odtud přicházejí trendy v bydlení si povídám s mým dnešním hostem Lenkou Urbánkovou, která v kanadském Vancouveru žije již 22 let.

Nemůžete najít to, co hledáte?

Možná hledáte dům nebo byt k nájemnímu bydlení. Možná uvažujete nad koupí rodinného domu, ale to, co vidíte na realitních serverech, neodpovídá vašim představám. Ozvěte se nám, tel: +420 773 023 043. Mnohdy máme k dispozici nemovitosti, které nejsou ještě zveřejněné. Třeba je to právě to, co vy hledáte.

Prodává se nebo se neprodává?

Jaká je aktuální situace na realitním trhu? Prodává se nebo se neprodává? Mám počkat? A jak dlouho? Dotazují se často naši klienti..

Jak si splnit sen a bydlet v domku, když vám na něj banka nepůjčí?

Vysoké hypotéky znemožňují spoustě lidem vzít si půjčku na vlastní bydlení a třeba si i splnit sen a bydlet v rodinném domě. Někteří lidé, ale nepotřebují velký dům a stačí jim málo. Prostě jen touží bydlet v domku se zahrádkou. Jaké je řešení? A je vůbec nějaké?

Prodej chat a chalup v roce 2023 aneb cesta k vlastnímu bydlení

Vypadá to, že prodej chat a chalup bude v letošním roce víc než aktuální. Na jedné straně majitelé, kteří nestíhají své chaty a chalupy obhospodařovat, někdy je i nezvládají finančně (kvůli neustále se zvyšujícím energiím) a na druhé straně lidé, kteří touží po bydlení v domku se zahradou, ale banka jim nepůjčí.